در آوردن اشیا از چاه فاضلاب

در آوردن اشیا از چاه فاضلاب و توالت کاملا تضمینی در تهران

در آوردن اشیا از چاه فاضلاب و توالت یکی از مشکلات رایجی می باشد که افراد زیادی در طول روز با آن مواجه می شوند. این وسایل گاهی می تواند بی ارزش باشد و در برخی مواقع، بسیار ارزشمند هستند، مانند افتادن گوشی موبایل و طلا و ساعت در چاه توالت یا چاه حمام که بسیار رایج می باشند. حل مشکل افتادن وسیله در چاه توالت ، سینک ظرفشویی و حمام شاید در نگاه اول کار آسانی باشد، اما بدون تجهیزات و تجربه می تواند مشکلات بزرگتری را به همراه داشته باشد. گروه خدمات فنی سما؛ ارائه دهنده خدماتی از قبیل لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران، با تجهیزات کاملا حرفه ای در مجموعه فعالیت های خود در آوردن اشیا از چاه توالت و فاضلاب را قرار داده و با قیمت ارزان و در کمتر از 30 دقیقه در تمام مناطق تهران این مشکلات را رفع می نماید. در ادامه به موارد مهمی برای در آورن وسیله از چاه حمام، سینک ظرفشویی، توالت ایرانی و توالت فرنگی اشاره می کنیم که می تواند در رفع این مشکل کمک زیادی باشد.

رایج ترین اتفاقات افتادن اشیا در چاه فاضلاب

در طول روز افراد زیادی با تیم خدمات فنی سما تماس میگیرند که برای مشکل آنها، افتادن وسیله در توالت و فاضلاب می باشد. لازم به ذکر است که از رایج ترین وسایلی که در چاه فاضلاب می افتند، شامل موارد زیر می باشد:

  • افتادن طلا و انگشتر در چاه حمام و چاه توالت ایرانی و فرنگی
  • افتادن ساعت در چاه توالت
  • افتادن گوشی موبایل در چاه توالت ایرانی و فرنگی
  • افتادن کلید و سوئیچ در چاه فاضلاب
  • افتادن انگشتر و حلقه در سینک ظرفشویی

این قبیل وسایل اغلب ارزشمند بوده و افتادن آنها در چاه فاضلاب می تواند ضرر مالی بزرگی به شمار رود و در برخی مواقع، وسایل بی ارزش می توانند موجب گرفتگی لوله های فاضلاب شوند. در هر صورت، بهتر است نسبت به درآوردن این اشیا اقدام گردد. اما نکته بسیار مهم این است که اگر تجهیزات ندارید یا از تجربه انجام دادن این کار برخوردار نمی باشید، حتما با تیم های لوله بازکنی از قبیل خدمات فنی سما تماس بگیرید.

افتادن گوشی تلفن در چاه توالت فرنگی و ایرانی

از رایج ترین مشکلاتی که در دنیای امروز با آن مواجه میشویم، افتادن گوشی موبایل در چاه توالت می باشد. اگر خوش شانس باشید و گوشی تلفن همراه در این شرایط نسوزد، می توانید آن را با قلاب یا دست به بیرون بکشید. توجه داشته باشد که به هیچ وجه به گوشی موبایل ضربه نزنید، چون ممکن است به سمت جلو حرکت کند و در شتر گلو گیر کند. البته می توان با چنگک های مخصوص گوشی تلفن همراه را از چاه توالت خارج کرد که البته دسترسی به این چنگک ها آسان نبوده و یکی از ابزارهای تیم های تخصصی لوله بازکنی به شمار می رود. در نتیجه، بهتر است برای درآوردن گوشی موبایل از چاه فاضلاب حتما با تیم های لوله بازکنی تماس بگیرید. تیم خدمات فنی سما با ابزارهای حرفه ای، خدمات درآودن گوشی موبایل از توالت در تهران را در کمترین زمان و به صورت شبانه روزی ارائه می دهد.

افتادن گوشی موبایل در چاه توالت

افتادن وسیله در توالت

با توجه به دهانه بزرگ خروجی توالت ایرانی و فرنگی، موارد بسیار زیادی مشاهده میشود که وسایل مختلف و اسباب بازی کودکان به درون آن می افتد. برای در آوردن وسیله از توالت فرنگی و ایرانی باید به این نکته توجه داشته باشید که، فاصله خروجی کاسه توالت تا شترگلو یا سینک حدود نیم متر و در برخی ازمواقع 40 سانتی متر می باشد. لذا وارد کردن دست برای خروج وسیله از آن می تواند در نهایت منجر به گیر کردن دست در آن گردد. به عبارت دیگر، نه تنها با این کار در درآوردن اشیا از توالت فرنگی و ایرانی موفقیتی به دست نمی آورید، بلکه به شدت به ساعد و بازو آسیب وارد خواهید کرد. برای درآوردن اشیا از چاه فاضلاب اگر به تیم های لوله بازکنی دسترسی نداشتید، می توانید چند راهکار را امتحان کنید که عبارتند از:

در آوردن اشیا از چاه توالت با دست

پس از پوشیدن دستکش و اطمینان از اینکه فاصله دهانه توالت تا شترگلو یا سینک کمتر از 40 سانتی متر می باشد، دست را درون چاه ببرید و شی را خارج کنید. توجه داشته باشید که اگر نمی توانید شی را خارج کنید، زیاد تلاش نکنید و از ضربه زدن به آن خودداری کنید. چون با ضربه زدن به وسیله آن را به جلو هدایت می کنید و شانس خود را در درآوردن آن از چاه فاضلاب تا حد زیادی کاهش می دهید.

درآوردن وسیله از توالت با قلاب فلزی

دومین راهکار که می توانید در این شرایط به کار ببرید، استفاده از قلاب فلزی محکم می باشد. چوب لباسی فلزی را صاف کنید تا میله ای با طول بیشتر از یک متر به دست آید. سپس یک لبه آن را خم کنید تا به قلاب تبدیل شود. قلاب را به آرامی به درون چاه ببرید و سعی کنید لبه آن به شی گیر کند. در نهایت آن را به بیرون هدایت کنید.

افتادن طلا و انگشتر در چاه فاضلاب

افتادن انگشتر و طلا در چاه توالت و چاه حمام از دیگر مواردی می باشد که باید به آن توجه ویژه داشت. علاوه بر ارزش مادی، حلقه از نظر معنوی نیز بسیار ارزشمند بوده و به همین خاطر باید در درآوردن آن از چاه چند نکته مهم را مد نظر قرار داد. پس از افتادن طلا و ساعت و انگشتر در چاه توالت فرنگی و ایرانی یا چاه حمام و سینک ظرفشویی، به هیچ عنوان در چاه آب نریزید. علاوه براین، به شی ضربه وارد نکنید چون وزن این وسایل کم بوده و براحتی در طول لوله فاضلاب به حرکت در می آیند. اگر نمی توانید این وسایل را با دست از چاه خارج کنید، بهترین کار تماس گرفتن با تیم های لوله بازکنی می باشد.

افتادن انگشتر و طلا در توالت

افتادن اشیا در سینک ظرفشویی

برخورد انگشتر با مایع ظرفشویی باعث میشود تا براحتی از دست خارج شود و اگر توری سینک ظرفشویی را از روی آن برداشته باشید، به درون چاه منتقل میشود. همیشه سعی کنید توری های روی سینک ظرفشویی و بقیه چاه ها را در جای خود قرار دهید تا از رخ دادن این مشکلات جلوگیری گردد. پس از افتادن اشیا در سینک ظرفشویی، بهتر است به درون آن آب نریزید. سپس سیفون زیر سینک را بسیار آهسته باز کنید و درون خرطومی و سایر اتصالات را درون تشت خالی کنید. در اغلب مواقع وسایل مختلف از قبیل انگشتر و طلا و ساعت و غیره درون سیفون گیر میکنند.

افتادن وسیله در چاه حمام

در صورتیکه توری چاه حمام در جای خود قرار نداشته باشد، اشیا و وسایل مختلف ممکن است به درون آن بیوفتند. برای رفع این مشکل بهتر است همیشه قبل از حمام، توری چاه را در جای خود قرار دهید. در صورت افتادن وسیله و اشیا در چاه حمام، با توجه به اینکه دهانه چاه بسیار باریک می باشد، اگر قلاب فلزی دارید به آرامی سعی کنید شی را خارج کنید. در غیر این صورت، می توانید از خدمات تیم فنی سما در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران استفاده کنید.

در آوردن وسیله از چاه فاضلاب در تهران

همان طور که در طول متن اشاره شد، در اغلب مواقع بهتر است برای جلوگیری از آسیب های جسمی و مادی، از افراد حرفه ای در این زمینه کمک بخواهید. تیم خدمات فنی سما، با استفاده از ابزارهای کاملا حرفه ای و کارکنان ماهر و با تجربه، آماده ارائه خدماتی از قبیل درآوردن اشیا از چاه فاضلاب و توالت در تهران می باشد. این تیم خدمات خود را به صورت شبانه روزی (حتی در روزهای تعطیل سال)، فوری و با نرخ اتحادیه در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران ارائه می دهد. برای استفاده از این خدمات می توانید از راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه استفاده نمایید.

خدمات ما

تعمیر توالت فرنگی

نصب و تعمیر توالت فرنگی

توالت فرنگی پس از مدتی خراب می شود و نیاز به تعمیر و سرویس پیدا می کند. سوالی که در ذهن شکل می گیرد این است که سرویس توالت فرنگی…
رفع نم و رطوبت ساختمان

رفع نم و رطوبت دیوار و سقف ساختمان

رفع نم و رطوبت ساختمان در تهران و حومه تشخیص دقیق علت بوجود آمدن نشتی که باعث نم و رطوبت شده تشخیص دقیق و نقطه‌ای محل نشت احتمالی لوله‌های آب…
لایروبی چاه

لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب

لایروبی چاهنیاز به لایروبی چاه فاضلاب دارید؟ در تهران ساکن هستید؟  ما چاه شما را در کوتاه ترین زمان لایروبی و تعمیر می کنیم خدمات لایروبی چاه و شبکه فاضلاب توسط مقنی…
حفر چاه آب و فاضلاب

حفر چاه نو

حفر چاهحفر چاه نو حفر چاه آب و فاضلاب در تهران (تضمینی و ارزان) حفاری چاه در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت خدمات حفر چاه آب و فاضلاب دستی توسط…
تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لولهآیا در پی تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب هستید ؟ ما مشکل نشتی لوله و نم دیوار را در کوتاه ترین زمان…
تخلیه چاه

تخلیه چاه

تخلیه چاهدر تهران ساکن هستید ؟ چاه فاضلاب شما پر شده ؟ ما چاه توالت را در کوتاه ترین زمان تخلیه می کنیم خدمات تخلیه چاه تهران با پمپ لجن کش و تانکرهای…
لوله بازکنی در تهران و حومه

لوله بازکنی

لوله بازکنیدر تهران ساکن هستید ؟ لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده ؟ ما مشکل شما را در کوتاه ترین زمان حل می کنیم خدمات لوله بازکنی تهران با پیشرفته ترین…

مطالب مرتبط

فهرست