نصب و تعویض توالت ایرانی بدون تخریب

نصب و تعویض کاسه توالت ایرانی بدون تخریب

نصب و تعویض کاسه توالت ایرانی بدون تخریب از خدماتی می باشد که در ساختمان های جدید و قدیمی به آن نیاز است. ترک و شکستگی هایی ایجاد شده روی کاسه توالت و تغییر رنگ و از بین رفتن لعاب آنها از مواردی می باشد که باعث میشود تا به فکر تعویض کاسه توالت ایرانی بیوفتید. علاوه براین، ممکن است قصد تعویض کاسه توالت ایرانی با توالت فرنگی داشته باشید. در هر صورت اگر این کار بدون ابزارهای حرفه ای و تخصص انجام شود، بخش های زیادی از کف سرویس بهداشتی تخریب خواهد شد. لوله بازکنی تهران سماء ارائه دهنده خدمات نصب و تعویض کاسه توالت ایرانی بدون تخریب را ارائه داده و در ادامه نحوه انجام این کار را بررسی خواهد کرد.

ما خدمات نصب و تعویض کاسه توالت بدون خرابی را به صورت تضمینی برای شما انجام می دهیم

همین حالا با ما تماس بگیرید 0912776284809128898013

دلایل تعویض کاسه توالت ایرانی بدون تخریب

سرویس بهداشتی از بخش های بسیار مهم در هر ساختمان می باشد و نوع کاسه توالت استفاده شده در آن تاثیر مستقیم بر زیبایی آن داشته و در نظافت نیز تاثیرگذار است. به همین دلیل لازم است در برخی از مواقع نسبت به تعویض توالت ایرانی اقدام کنید. با توجه به اینکه توالت ایرانی با سیمان و ملات روی زمین محکم شده، قابل جا به جایی نیست. به همین دلیل اغلب افراد ترجیح می دهند تا حد امکان مشکلات توالت بدون تعویض آن رفع شود. اما در برخی از شرایط تنها راه حل، تعویض است. ممکن است این سوال برایتان بوجود آید که چرا و در چه زمانی باید کاسه توالت ایرانی تعویض شود؟
چند دلیل عمده برای نصب و تعویض توالت ایرانی بدون تخریب وجود دارد که عبارتند از:

 • ایجاد ترک و شکستگی های عمیق روی کاسه توالت که با چسب قابل رفع نمی باشند.
 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
 • از بین رفتن لعاب روی کاسه توالت
 • اتصال سیفون به توالت ایرانی
 • نصب توالت ایرانی مدل جدید
 • بازسازی کامل سرویس بهداشتی و تغییر در طراحی داخلی

نحوه تعویض کاسه توالت ایرانی بدون تخریب

قبل از بررسی روش نصب و تعویض توالت ایرانی، لازم است بدانید که این کار کاملا تخصصی می باشد. اما اگر تخصص و مهارت کافی را دارید، کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 • با ابزارهای مناسب ابتدا باید کاشی و سرامیک اطراف توالت از سطح جدا شود. نیاز به جدا کردن تمام سرامیک ها نیست و یک ردیف از اطراف کاسه توالت کفایت می کند.
 • کاسه توالت ایرانی قدیمی را با دقت از سطح جدا کنید.
 • به محض خارج شدن کاسه توالت از جای خود، به کمک تکه های پارچه یا کیسه ورودی لوله فاضلاب را بپوشانید و مسدود کنید. با این کار از ورود تکه های کاشی و سرامیک و خاک به لوله فاضلاب جلوگیری خواهد شد.
 • قبل از قرار دادن کاسه توالت ایرانی جدید، باید بررسی کنید که آیا ارتفاع کاسه با فضای خالی زیر آن تناسب دارد یا خیر؟ با شن و ماسه می توان ارتفاع را کم کرد و در صورت نیاز با کمی تراشیدن زمین می توان آن را افزایش داد.
 • توجه داشته باشید که کاسه توالت ایرانی باید به گونه ای روی زمینه قرار گیرد که با سطح اطراف تراز باشد.
 • در زمان قرار دادن کاسه توالت جدید، اتصال لوله های سیفون نیز باید بدرستی برقرار شود.
 • در نهایت فاصله خالی بین کاسه توالت و سطح اطراف با پودر سنگ و مصالح مناسب باید کاملا آب بندی شود.
 • بعد از تعویض کاسه توالت ایرانی، حداقل 24 ساعت باید زمان بدهید تا اتصالات کاملا محکم شوند.

تعویض کاسه توالت ایرانی بدون تخریب

تعویض کاسه توالت ایرانی با فرنگی بدون تخریب

در بسیاری از مواقع هدف تعویض کاسه توالت ایرانی با توالت فرنگی می باشد که به آسانی و به روش زیر اجرا میشود:

 • کاسه توالت ایرانی را برای جلوگیری از تخریب و شکستگی آن باید با جدا کردن کاشی های اطراف به آرامی از جای خود جدا کنید.
 • فضای خالی زیر کاسه توالت ایرانی در نصب توالت فرنگی کاربرد ندارد و باید با شن و ماسه و مصالح کاملا پر شود.
 • سپس باید نصب توالت فرنگی انجام شده و سیفون بدرستی به آن متصل گردد.

نصب کاسه توالت ایرانی بدون تخریب

برای نصب کاسه توالت ایرانی بدون تخریب ابتدا باید در انتخابتان دقت داشته باشید. کاسه توالت های بی کیفیت خیلی زود دچار ترک و شکستگی میشوند. به همین دلیل در اولین مرحله، با توجه به متراژ سرویس بهداشتی کاسه مناسب و با کیفیت و استاندارد را انتخاب و خریداری کنید. پس از خرید کاسه توالت، مراحل زیر برای نصب باید انجام شوند:

 • فاصله مناسب را برای محل قرارگیری توالت باید مشخص کنید. در حالت استاندارد کاسه توالت باید از دیوارهای کناری 45 سانتی متر و حداقل 30 سانتی متر از دیوار پشت فاصله داشته باشد.
 • متناسب با ارتفاع کاسه توالت، باید زمین تراشیده شود. ارتفاع باید به گونه ای تنظیم شود که کاسه توالت با زمین اطراف کاملا هم تراز شود.
 • سپس کاسه به گونه ای باید قرار گیرد که حفره آن کاملا روی دهانه لوله فاضلاب باشد.
 • در نهایت اتصال به سیفون انجام شده و عایق بندی با قیرگونی و ایزوگام صورت میگیرد.

نصب توالت ایرانی بدون تخریب

نکات مهم در نصب و تعویض توالت ایرانی

مراحل نصب و تعویض که در طول متن به آنها اشاره شد دارای جزئیات بسیار زیادی می باشد. این جزئیات در قالب متن آموزشی قابل ارائه نیست و لازم است به صورت انجام شود تا آنها را درک کنید. اما در حالت کلی و بر اساس استانداردها برای نصب و تعویض توالت ایرانی لازم است چند نکته مهم رعایت شود که عبارتند از:

 • پس از نصب و تعویض توالت حتما باید عایق کاری انجام شود، در غیر این صورت نم و رطوبت به محیط اطراف نفوذ می کند.
 • جهت کاسه توالت باید مخالف قبله باشد
 • عایق کاری در کف کاسه توالت تا لوله فاضلاب باید انجام شود
 • زیر سنگ توالت برای جلوگیری از نشست و شکستگی کاسه آن باید از شن و ماسه نرم استفاده شود.
 • زمان مورد نیاز برای نصب و تعویض کاسه توالت ایرانی بدون تخریب یک الی دو روز می باشد. پس از اتمام نصب و تعویض، حداقل یک شبانه روز نباید از توالت استفاده کرد.

قیمت نصب و تعویض کاسه توالت ایرانی بدون تخریب

هزینه نصب و تعویض کاسه توالت ایرانی بدون تخریب به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. یکی از مهم ترین آنها وضعیت کاشی و سرامیک اطراف است. کاشی های فرسوده در حین تعویض دچار ترک و شکستگی شده و به همین دلیل لازم است کاشی کاری نیز انجام شود. هزینه های کاشی کاری نیز بر دستمزد نصب و تعویض افزوده خواهد شد. علاوه براین، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با تعویض کاسه و نصب مجدد توالت ایرانی متفاوت است.

نصب و تعویض کاسه توالت ایرانی بدون تخریب در تمام مناطق تهران

لوله بازکنی تهران سماء از جمله مراکز معتبر و شناخته شده در تهران می باشد که با 30 سال سابقه فعالیت موفق به کسب رضایت مشتریان زیادی شده است. یکی از خدمات قابل ارائه در این مجموعه، نصب و تعمیر توالت فرنگی، تعویض توالت ایرانی و تبدیل توالت ایرانی به فرنگی می باشد. تمام این خدمات با رعایت استانداردها انجام شده و به صورت شبانه روزی در شمال، جنوب و شرق و غرب تهران ارائه می گردد.

به خدمات ما امتیاز بدید

خدمات ما

چاه بازکنی تهران

چاه بازکنی تهران

چاه فاضلاب آشپزخانه، چاهک حمام، کفشورها و غیره دچار گرفتگی شده و به دنبال چاه بازکن هستید؟ نگران کثیف کاری خدمات چاه بازکنی هستید؟ تفاوتی ندارد که در شمال تهران…
تعمیر توالت فرنگی

تعمیر توالت فرنگی

تعمیر توالت فرنگی در تهران یکی از خدمات ارائه شده در مجموعه تهران سماء با کیفیت تضمین شده، فوری و شبانه روزی است. این خدمات توسط تعمیرکار توالت فرنگی در…
رفع نم و رطوبت ساختمان

رفع نم و رطوبت دیوار و سقف ساختمان

رفع نم و رطوبت دیوار، کف و سقف ساختمان بدون تخریب از جمله خدمات ارائه شده در مجموعه لوله بازکنی تهران سماء می باشد که با بالاترین کیفیت اجرا میشود.…
لایروبی چاه

لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب

لایروبی چاهنیاز به لایروبی چاه فاضلاب دارید؟ در تهران ساکن هستید؟  ما چاه شما را در کوتاه ترین زمان لایروبی و تعمیر می کنیم خدمات لایروبی چاه و شبکه فاضلاب توسط مقنی…
حفر چاه آب و فاضلاب

حفر چاه نو

حفر چاهحفر چاه نو حفر چاه آب و فاضلاب در تهران (تضمینی و ارزان) حفاری چاه در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت خدمات حفر چاه آب و فاضلاب دستی توسط…
تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاهآیا در پی تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب هستید ؟ ما مشکل نشتی لوله و نم دیوار را در کوتاه…
تخلیه چاه

تخلیه چاه

تخلیه چاه تهراندر تهران ساکن هستید؟ چاه فاضلاب شما پر شده؟ ما چاه توالت را در کوتاه ترین زمان تخلیه می کنیم خدمات تخلیه چاه تهران با پمپ لجن کش و…
لوله بازکنی در تهران شبانه روزی

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی تهرانلوله بازکنی تهران با بازدید و مشاوره رایگان ساکن تهران هستید؟ لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده؟ ما مشکل شما را در کوتاه ترین زمان حل می کنیم…

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.