رفع گرفتگی توالت فرنگی در تهران

رفع گرفتگی توالت فرنگی

رفع گرفتگی توالت فرنگی از جمله مشکلاتی می باشد که در اغلب مواقع افراد با آن مواجه می باشند. افتادن ساعت، گوشی تلفن همراه، انباشته شدن دستمال توالت و غیره در مسیر عبور فاضلاب از مهم ترین دلایل برای رخ دادن این مشکل می باشند. رفع گرفتگی توالت فرنگی یا باز کردن لوله توالت فرنگی در برخی از مواقع با چند ترفند ساده برطرف می گردد، اما در بسیاری از مواقع به تجهیزات خاصی نیاز می باشد. گروه خدمات فنی سما؛ ارائه دهنده خدمات لوله باز کنی و تخلیه چاه در تهران، در مجموعه فعالیت های خود رفع گرفتگی توالت فرنگی فوری، شبانه روزی و ارزان را قرار داده است. این مجموعه با استفاده از پمپ های هوا و فنر برقی و سایر تجهیزات در کمترین زمان و بدون کثیف کاری این قبیل مشکلات را برطرف می کنند. برای بهره مندی از خدمات رفع گرفتگی توالت فرنگی در شمال، جنوب و شرق و غرب تهران کافیست با شماره های ذکر شده در پایین صفحه تماس بگیرید.

اولین گام؛ تشخیص علت گرفتگی توالت فرنگی

قبل از هرگونه اقدام برای باز کردن مسیر مسدود شده در توالت فرنگی، ابتدا باید به دنبال علت اصلی آن باشید. دلایل زیادی برای گرفتگی توالت فرنگی وجود دارند از قبیل تجمع مدفوع، دستمال کاغذی، افتادن اسباب بازی کودکان یا سایر وسایل و افتادن صابون در توالت! هر یک از موارد فوق را به شیوه های گوناگونی می توان از مسیر عبور فاضلاب خارج نمود که در ادامه به آنها می پردازیم.

بهترین روش های رفع گرفتگی توالت فرنگی

از بهترین روش های باز کردن گرفتگی لوله توالت فرنگی که می توان بدون نیاز به تجهیزات پیشرفته انجام داد، عبارتند از:

رفع گرفتگی توالت فرنگی با آب گرم

آسان ترین راهکاری که می توان برای باز کردن گرفتگی توالت فرنگی انجام داد، استفاده از آب گرم می باشد. با توجه به اینکه سرامیک کاسه توالت در برابر آب جوش مقاومت بالایی نداشته و ترک و شکستگی در آن ایجاد می گردد، لذا توصیه می کنیم به هیچ عنوان از آب با درجه دمایی بالا برای این منظور استفاده نکنید. کاسه توالت فرنگی را با آب گرم پر کنید و اجازه بدهید مسیر باز شود. استفاده از آب گرم بیشتر برای گرفتگی هایی کاربرد دارد که علت اصلی آن افتادن صابون باشد.

باز کردن لوله توالت فرنگی با مایع ظرفشویی

استفاده از مایع ظرفشویی یکی از بهترین روش ها برای رفع گرفتگی توالت می باشد. برای استفاده از این مواد کافیست حدود یک فنجان مایع ظرفشویی را با آب گرم مخلوط نموده و دروت توالت بریزد. حدود یک ربع تا نیم ساعت زمان لازم است تا با این روش گرفتگی ها برطرف گردند. البته این روش برای گرفتگی بخاطر قرار گرفتن اشیای جامد درون لوله توالت کاربرد ندارد.

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی با مایع ظرفشویی

فنر زنی توالت فرنگی

در بسیاری از مواقع تجمع دستمال کاغذی و موارد مشابه منجر به مسدود شدن لوله های توالت فرنگی می گردد که رفع این مشکل تنها با استفاده از آب گرم امکان پذیر نخواهد بود. با خرید فنرهای دستی مخصوص از ابزار فروشی ها می توان این قبیل مشکلات را برطرف نمود. یک طرف فنر را تا حد ممکن به داخل توالت هدایت کنید و در نهایت آن را حرکت داده و بچرخانید تا موانع موجود در مسیر را جمع آوری کند. سپس فنر را به بیرون بکشید. توجه داشته باشید که مواد انباشته شده در لوله را به سمت جلو هدایت نکنید و سعی کنید تمام آنها را خارج کنید. پس از رفع گرفتی توالت فرنگی با این روش، مقدار زیادی آب در داخل توالت بریزید.

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی با میله فلزی

حجم مواد انباشته شده در لوله توالت فرنگی در برخی از مواقع زیاد بوده یا ممکن است به فنر دسترسی نداشته باشید. در این شرایط می توان با کمک میله فلزی محکم مسیر را باز کرد. به عنوان مثال می توانید چوب لباسی فلزی را باز کنید تا به یک میله بزرگ تبدیل شود. سپس یک لبه آن را به شکل قلاب خم کنید و به درون لوله توالت هدایت کنید. سعی کنید مواد و وسایلی که در مسیر قرار دارند را با لبه میله به بیرون بکشید.

باز کردن لوله توالت فرنگی

رفع گرفتگی توالت فرنگی با مواد شیمیایی

در برخی از مواقع و با رعایت موارد ایمنی می توان از مواد شیمیایی با خاصیت اسیدی برای باز کردن لوله توالت فرنگی استفاده نمود. مواد شیمیایی تهیه شده را پس از استفاده از دستکش و ماسک و باز گذاشتن درب سرویس بهداشتی، داخل کاسه توالت فرنگی بریزید و 15 دقیقه تا نیم ساعت بعد سیفون را بکشید.

باز کردن گرفتگی لوله توالت با جاروبرقی آب

اگر به جاروبرقی آب دسترسی دارید، براحتی می توانید حجم بالایی از مواد قرار گرفته در مسیر لوله توالت را خارج کنید. برای این برای استفاده از این نوع جاروبرقی، لوله جارو را به درون چاه یا کاسه توالت منتقل کنید و دهانه چاه را به طور کامل با پارچه مسدود کنید. با انجام این کار راه های ورود هوا به درون چاه مسدود خوهند شد و با روشن کردن دستگاه، محتوی لوله به کیسه جاروبرقی منتقل خواهد شد.

باز کردن لوله توالت فرنگی با تلمبه دستی

از دیگر راهکارهای مناسب برای باز کردن لوله توالت فرنگی می توان به استفاده از تلمبه دستی اشاره نمود. قسمت انتهایی تلمبه را در خروجی توالت فرنگی قرار دهید و چند مرتبه تلمبه بزنید. این کار را چند مرتبه تکرار کنید تا مسیر باز شود. پس از باز شدن مسیر لوله، سیفون را بکشید تا تمام گرفتگی ها برطرف گردد.

رفع گرفتگی توالت فرنگی با تلمبه دستی

رفع گرفتگی توالت فرنگی در تهران فوری و شبانه روزی

اگر در تهران ساکن هستید و هیچ یک از موارد فوق در رفع گرفتگی لوله توالت موثر نبود، بهترین راهکار تماس گرفتن با تیم های رفع گرفتگی توالت فرنگی در تهران می باشد. به عنوان مثال، خدمات فنی سما با استفاده از دو راهکار بسیار موثر، این مشکلات را در کمترین زمان برطرف می کند. رفع گرفتگی توالت فرنگی با فنر برقی و پمپ هوا دو راهکار بسیار موثر می باشد که توسط افراد حرفه ای و متخصص بدون کثیفکاری صورت می گیرد. تفاوتی ندارد که به دنبال گزینه مناسب برای رفع گرفتگی توالت فرنگی در شمال تهران هستید، یا در شرق و جنوب و غرب تهران، در هر صورت کافیست با تیم خدمات فنی سما تماس بگیرید. توجه داشته باشید که خدمات ارائه شده توسط این گروه، به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلات (حتی در روزهای تعطیل رسمی سال) و بر اساس قیمت اتحادیه لوله بازکنی تهران ارائه می گردد.

برای رفع گرفتگی توالت فرنگی در غرب تهران، شمال، جنوب و شرق تهران می توانید از شماره های تماس ذکر شده در پایین صفحه برای هر منطقه استفاده نمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن و با تجهیزات کاملا بروز آماده ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در تمام مناطق تهران می باشند.

خدمات ما

تعمیر توالت فرنگی

سرویس توالت فرنگی

توالت فرنگی پس از مدتی خراب می شود و نیاز به تعمیر و سرویس پیدا می کند. سوالی که در ذهن شکل می گیرد این است که سرویس توالت فرنگی…
رفع نم و رطوبت ساختمان

رفع نم و رطوبت دیوار و سقف ساختمان

رفع نم و رطوبت ساختمان در تهران و حومه تشخیص دقیق علت بوجود آمدن نشتی که باعث نم و رطوبت شده تشخیص دقیق و نقطه‌ای محل نشت احتمالی لوله‌های آب…
لایروبی چاه

لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب

لایروبی چاهنیاز به لایروبی چاه فاضلاب دارید؟ در تهران ساکن هستید؟  ما چاه شما را در کوتاه ترین زمان لایروبی و تعمیر می کنیم خدمات لایروبی چاه و شبکه فاضلاب توسط مقنی…
حفر چاه آب و فاضلاب

حفر چاه نو

حفر چاهحفر چاه نو حفر چاه آب و فاضلاب در تهران (تضمینی و ارزان) حفاری چاه در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت خدمات حفر چاه آب و فاضلاب دستی توسط…
تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لولهآیا در پی تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب هستید ؟ ما مشکل نشتی لوله و نم دیوار را در کوتاه ترین زمان…
تخلیه چاه

تخلیه چاه

تخلیه چاهدر تهران ساکن هستید ؟ چاه فاضلاب شما پر شده ؟ ما چاه توالت را در کوتاه ترین زمان تخلیه می کنیم خدمات تخلیه چاه تهران با پمپ لجن کش و تانکرهای…
لوله بازکنی در تهران و حومه

لوله بازکنی

لوله بازکنیدر تهران ساکن هستید ؟ لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده ؟ ما مشکل شما را در کوتاه ترین زمان حل می کنیم خدمات لوله بازکنی تهران با پیشرفته ترین…

مطالب مرتبط

فهرست