تخلیه چاه تهران

در تهران ساکن هستید؟ چاه فاضلاب شما پر شده؟

ما چاه توالت را در کوتاه ترین زمان تخلیه می کنیم

خدمات تخلیه چاه تهران با پمپ لجن کش و تانکرهای مکنده قوی و تشخیص محل دهانه چاه

تخلیه چاه

محل اصلی دفع فاضلاب در ساختمانهای تهران به دو دسته چاه فاضلاب و شبکه فاضلاب شهری تقسیم می شود. چاه فاضلاب بعد از مدتی پر می شود و نیاز به تخلیه چاه، کف تراشی چاه و لایروبی چاه به وجود می آید، زمان تخلیه چاه بسته به شرایطی همچون نوع خاک، اندازه انباره چاه، تعداد ساکنین و … متفاوت است.

ساعات ارائه خدمات: ✅ شبانه روزی بدون تعطیلی
اعزام تانکر و تجهیزات: ✅ فوری و سریع
ضمانت خدمات: ✅ تخلیه 100% چاه
خدمات قابل ارائه: ✅ تخلیه چاه فاضلاب ، تخلیه و لایروبی سپتیک تانک
روش تخلیه: ✅ پمپ لجن کش و مکنده

خدمات فنی سماء سالهاست که خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شبانه روزی به همشهریان عزیز تهرانی ارائه می دهد و با استفاده از تجهیزات حرفه ای در کوتاه ترین زمان و بدون کثیف کاری سرویس دهی می کند.

تخلیه چاه فوری

تخلیه چاه فوری تهران

در هر کجای تهران که هستید با ما تماس بگیرید، نزدیکترین اکیپ تخلیه چاه در کوتاه ترین زمان (کمتر از یک ساعت) خود را به محل شما می رساند و مشکل پر شدن چاه فاضلاب شما را رفع می کند.

اکیپهای تخلیه چاه خدمات فنی سماء در مناطق مختلف شهر تهران مستقر هستند و بلافاصله پس از تماس شما جهت خدمات رسانی به محل اعزام می شوند و پس از تشخیص محل دهانه چاه بدون خرابی آن را تخلیه می کنند.

ما پس از تخلیه چاه بدون کثیف کاری دهانه را می پوشانیم و مثل روز اول تر و تمیز به شما تحویل می دهیم، چنانچه نیاز به لایروبی، تعمیر میل و طوقه چاه باشد آن را نیز با دریافت مبلغ کوچکی ترمیم می کنیم.

تخلیه چاه شبانه روزی

 

تلفن های تخلیه چاه شبانه روزی تهران در تمام ساعات شبانه روز به صورت (24 ساعته) و در هفت روز هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد ، ما بدون تعطیلی حتی در تعطیلات رسمی خدمات تخلیه چاه شبانه روزی ارائه می کنیم.

 

09127762848

09128898013

تخلیه چاه شبانه روزی

آماده بستن قرارداد و مشاوره رایگان تخلیه چاه در تهران و حومه با سازمانها، هتل ها، رستورانها، کارخانجات و شرکتها هستیم.

تخلیه چاه در تهران

تخلیه چاه در تهران

 

 • تخلیه چاه فاضلاب در تهران
 • چاه بازکنی
 • تخلیه سپتیک تانک
 • تخلیه چاه توالت
 • تخلیه چاه دستشویی
 • ترمیم دهانه و میله چاه
 • کول گزاری و طوقه چینی چاه
 • کف تراشی انباره چاه
 • تخلیه شبکه چاه فاضلاب
 • اتصال چاه به شبکه فاضلاب شهری
 • لایروبی چاه

تخلیه چاه و لوله بازکنی

اطمینان داشته باشید که قیمت پیشنهادی ما بهترین و منصفانه ترین قیمت است .

اطمینان داشته باشید بهترین و با تجربه ترین اکیپ را با بهترین تجهیزات و تانکر مجهر جهت تخلیه چاه و لوله بازکنی به محل شما اعزام خواهیم کرد .

اطمینان داشته باشید از لحظه تماس در سریع ترین زمان خود را به شما می رسانیم .

اطمینان داشته باشید در انتهای کار محل را تمیز تحویل می دهیم .

تخلیه سپتیک تانک

تخلیه سپتیک تانک یکی دیگر از خدمات این شرکت است که با پمپ های لجن کش و کف کش انجام می شود و در انتها نیز سپتیک تانک توسط نیروی انسانی لایروبی می شود که این کار باعث افزایش عمر سپتیک و تاخیر در زمان پر شدن مجدد آن می شود.

خدمات فنی سماء بهترین تجهیزات را در اختیار دارد و همواره تلاش می کند تا بهترین سرویس را به صورت تضمینی و فوری به مشتریان خود ارائه کند. ما با ارائه خدمات تخلیه چاه سپتیک، تخلیه چاه فاضلاب، لوله بازکنی، تشخیص ترکیدگی لوله، حفر و تعمیر چاه فاضلاب، در آوردن اشیاء از چاه، تعمیر و تعیض توالت ایرانی و خارجی و … در پایتخت یکبار برای همیشه مشکل شما را حل می کنیم.

حوادث تخلیه و ریزش چاه فاضلاب در شرکتهای همکار بر اثر بی توجهی و عدم رعایت اصول ایمنی در زمان کار اتفاق می افتد.
خدمات فنی سماء با استفاده از نیروی متخصص، استفاده از تجهیزات حرفه ای و ایمن و استفاده از بیمه حوادث تمام تلاش خود را می کند تا خدمات رسانی را مطابق استانداردهای جهانی برای شما انجام دهد.

دفاتر تخلیه چاه در تهران

سوالات متداول در مورد تخلیه چاه فاضلاب

تشخیص محل دهانه چاه یعنی در صورتی که شما اطلاعی از محل دهانه چاه ندارید ما با تجربه و ابزارهایی که در اختیار داریم محل دقیق دهانه چاه را بدون کنده کاری و خراب کاری های اضافی و ایجاد خسارت برای شما پیدا می کنیم.

قیمت تخلیه چاه بسته به محل چاه، فاصله دهانه چاه با محل قرارگیری تانکر، مقدار گرفتگی، قدمت چاه و تعداد تانکر متغیر است. اما نگران نباشید ما عضو اتحادیه هستیم و با نرخ مصوب و منصفانه کار میکنیم.

چون در مناطق اصلی تهران اکیپ و تانکر حمل فاضلاب و تجهیزات داریم و بلافاصله بعد از تماس شما با این شرکت اکیپ برای شما اعزام میشه و در هر کجای تهران که باشید ما خیلی سریع و فوری به شما میرسیم.

5/5 - (7 امتیاز)