باز کردن لوله فاضلاب

باز کردن لوله فاضلاب

اگر برای باز کردن لوله فاضلاب ظرفشویی آشپزخانه، راه آب حمام، توالت ایرانی و فرنگی، چاهک و راه آب پشت بام دچار مشکل شده اید و استفاده از محلول لوله بازکنی مشکل شما را حل نکرده نگران نباشید، چاره کار پیش ماست. با ما تماس بگیرید تا با استفاده از فنر لوله بازکنی و پمپ تراکم هوا گرفتگی لوله فاضلاب شما را رفع نماییم.

خدمات باز کردن لوله فاضلاب در تهران:

تشخیص محل دقیق گرفتگی و نوع گرفتگی لوله فاضلاب

رفع گرفتگی لوله با فنر

باز کردن سینک ظرفشویی آشپزخانه

باز کردن چاهک آشپزخانه

باز کردن لوله فاضلاب سرویس بهداشتی

رفع گرفتگی و بیرون زدن آب از توالت فرنگی و ایرانی

رفع نم و رطوبت دیوار و بوی بد فاضلاب

باز کردن لوله آب راه پشت بام

باز کردن کانال فاضلاب شهری

باز کردن لوله فاضلاب سیمانی و چدنی

لوله بازکنی با فنر سر مته دار و پمپ تراکم هوا به صورت حرفه ای

در آوردن اشیاء قیمتی (طلا، موبایل، کلید) از توالت

توجه: خدمات باز کردن لوله فاضلاب با فنر و دستگاه در تهران و حومه به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی ارائه می شود

با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۷۷۶۲۸۴۸ – ۰۹۱۲۸۸۹۸۰۱۳

شمال تهران : ۰۲۱۲۲۶۲۳۹۹۸ – ۰۲۱۲۲۴۹۳۲۲۴

شرق تهران : ۰۲۱۷۷۲۸۴۹۷۹ – ۰۲۱۷۷۵۵۷۰۶۴ – 02126701669

غرب تهران : ۰۲۱۴۴۸۹۵۵۹۱ – ۰۲۱۴۴۳۸۳۷۸۳

جنوب تهران : ۰۲۱۳۳۲۵۵۷۳۷

آموزش باز کردن لوله فاضلاب:

راحت ترین و ساده ترین راه ممکن برای باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی باز کردن سیفون ( شتر گلو ) زیر سینک و تخلیه و تمیز کردن آن است . ما استفاده از مواد لوله بازکن اسیدی را برای باز کردن لوله فاضلاب ظرفشویی پیشنهاد نمی کنیم زیرا مواد شیمیایی آنها به سینک ظرفشویی شما آسیب می رساند و رنگ آن را تیره می کند . اما در نهایت انتخواب با شماست .

اما برای باز کردن گرفتگی چاهک کف آشپزخانه چندین روش وجود دارد که بهترین آن استفاده از لوله بازکن خانگی است . این وسیله کوچک پلاستیکی و دوست داشتنی می تواند با مکش و فشار هوا محتویات داخل لوله فاضلاب را به سمت خارج و به داخل چاه هدایت کند .

محلول های شیمیایی لوله بازکن هم در بازار موجود است که معمولا حاوی ترکیبات اسیدی هستند و با حل کردن لجن و اجسام گیر کرده در لوله فاضلاب ظرفشویی گرفتگی را رفع می کنند . اما معمولا استفاده از آنها توصیه نمی شود زیرا ممکن است باقی ماندن مقداری از این مواد در لوله باعث خورده شدن و از بین رفتن چسب بین اتصالات لوله ها و … شود و با نشت آب در دراز مدت باعث خسارت شود . پس اگر از این مواد استفاده می کنید حتما طبق دستورالعمل زیر یا نوشته شده بر روی بسته بندی محصول پیش بروید .

آموزش استفاده از محلول لوله بازکن:

محلول لوله بازکنی

  • محلول مایع را داخل مجرای فاضلاب ریخته، براساس دستورالعمل مندرج روی بسته بندی، پس از گذشت مدت زمان قید شده، آب را باز کنید. باقی ماندن محلول شیمیایی باعث خوردگی لوله های فلزی یا حتی پلاستیکی و سبب پوسیدگی می شود.
  • اگر مواد لوله بازکن به شکل جامد است، آن را در مدخل دریچه فاضلاب بریزید و آب را به صورت قطره ای روی آن باز کنید تا در اثر تماس با آب حل و وارد مجرای فاضلاب شود.
  • پس از ریختن محلول لوله بازکن مراقب باشید بخار متصاعد شده از این مواد به مجرای تنفسی و مخاط چشم شما نفوذ نکند چون بسیار آسیب زننده است. هنگام مصرف این مواد با استفاده از ماسک ضخیم و چند لایه، دهان و بینی تان را بپوشانید و در صورت پاشیدن این مواد به داخل چشمتان بسرعت و به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه از داخل به خارج، چشمتان را با آب بشویید و بلافاصله به پزشک مراجعه کنید.
  • محلول هایی که برای باز کردن لوله فاضلاب استفاده می شوند چند نوع دارند؛ یک نوع برای رفع گرفتگی ناشی از چربی ها و ذرات غذاست و نوع دیگر برای رفع تجمع مو بخصوص در مجرای فاضلاب حمام به کار می رود. در نتیجه به نوع محلول لوله بازکن توجه کنید.
  • چون محلول لوله یا چاه بازکن در ترکیب با گازهای داخل چاه می تواند خطرساز شود در مصرف آن زیاده روی نکنید.
  • بهترین راه پیشگیری از گرفتگی مجرای فاضلاب آشپزخانه، قرار دادن توری روی سوراخ چاه ظرفشویی و خالی کردن تفاله چای و باقیمانده مواد غذایی در سبدهای کوچک مشبک است و مهم ترین توصیه این که باقیمانده چربی یا روغن غذا را داخل مجرای فاضلاب ظرفشویی یا چاه کف آشپزخانه نریزید چون اگر با آب سرد در تماس باشد، چربی سفت می شود و به دیواره لوله ها می چسبد و خود عامل گرفتگی می شود.
  • بر این اساس، مواد چرب را داخل روزنامه ریخته، در سطل زباله بیندازید و پس از اتمام شست و شوی ظروف، مقداری آب داغ یا آب جوش داخل مجرای فاضلاب سینک ظرفشویی و چاهک کف آشپزخانه بریزید.

سایر مناطق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست